Machineryline ortak programı
Ortağımız olun ve her bir çekilen müşteri için ödüllendirilin
Ortak olun
Nasıl çalışır?
Programa kayıt
Ortak programına kaydolun ve bir özgün ortak bağlantısı veya numarasına sahip olun.
Müşteri çekin
Bağlantınızı takip eden veya özgün ortak numaranızı kullanarak kayıt yaptıran tüm kullanıcılar sonsuz dek sizin referansınızla gelen müşteri olarak kalırlar.
Ortak bağlantınızın tanıtımını yapma
Ortak bağlantınızı veya numaranızı web sitenizin hedef kitlesi, ortaklarınız ve müşterilerinizle paylaşın. Kullanıcıları çekmek için istediğiniz bir kullanışlı yöntemi kullanabilirsiniz: web sitesinde bir başlık, e-posta bülteni, sosyal medyada bağlantılar.
Ödüllendirilin
Siz, çekilen müşteri (referansınızla gelen) müşteri tarafından ödenen tüm faturalardan kâr elde ederken müşteri de tüm hizmetlerde bir ek indirimden yararlanır.
Sorular ve cevaplar
Machineryline ortak programı nedir?
Machineryline ortak programı, pasif gelirinizi organize etmenin modern bir yoludur. Ortak programına kaydolun, Machineryline sitesine müşteri çekin ve çekilen her bir müşteri tarafından yapılan ödemelerden gelir elde edin.
Ortak (referans) bağlantısı nedir?
Bir ortak (referans) bağlantısı, özgün bir ortak numarası içeren özel bir bağlantıdır. Ortak bağlantıları yeni kullanıcılar çekmek ve onları getiren üyelere ödül vermek için kullanılır. Bu bağlantılar yeni müşterinin sizden geldiğini anlamamıza yardımcı olur. Müşterinin tek yapması gereken ortak bağlantısını takip edip kayıt yaptırmaktır. Böylece onu sizin referansınızla gelen bir müşteri olarak işaretleriz. Ortak bağlantısını, kayıt işleminden sonra ortağın kişisel hesabından alabilirsiniz.
Özgün ortak kodu nedir?
Ortak numarası, ortağın özgün tanımlayıcısı olan özel bir koddur. Ortak numaraları yeni bir müşterinin sizden geldiğini anlamamıza yardımcı olur. Numara kullanışlıdır çünkü potansiyel bir müşteriye kısa mesaj olarak gönderilebilir veya sözlü olarak aktarılabilir. Ayrıca, müşteri bu numarayı kayıt esnasında uygun alanda kullanabilir veya telefonla yöneticiye aktarabilir. Ortak numaranızı kayıt işleminden sonra ortak hesabı kontrol panelinizden alabilirsiniz.
Bu müşteri (referansla gelen) açısından kârlı mıdır?
Sizin ortak bağlantınız veya ortak numaranızla kayıt yaptıran her müşteri, şirketin tüm hizmetleri için %10 ek indirim kazanır.
Bir referans bağlantısını nerede yayınlayabilirim?
Ortak programının kurallarıyla yasaklanmış olmadığı sürece referans bağlantısını web sitelerinde, bloglarda, forumlarda, sosyal medyada ve başka platformlarda yayınlayabilirsiniz.
Her bir çekilen müşteri için yüzde kaç kazanacağım?
Ortaklar, çekilen müşterin ödemeleri üzerinden %10 komisyon alırlar. Daha yakın işbirliği ile ilgileniyorsanız size özel koşulları yöneticimizle konuşabilirsiniz.
Paramı nasıl çekebilirim?
Müşterilerin ödemelerinden hesaplanan komisyonlar Machineryline bakiyenize anında yansıtılır. Bu parayı PayPal üzerinden veya banka transferi yoluyla (bu durumda bir fatura göndermeniz gerekecektir) çekebilirsiniz. Komisyon çekimleri talep üzerine yapılır. Minimum çekme tutarı PayPal'e 20 avro veya banka hesabına 50 avrodur.
Bir müşteri ile ortak arasında nasıl bağlantı oluşturulur?
Bir müşteri ile ortak arasında şu durumlarda bağlantı oluşturulur:
- müşteri sizin referans linkinize tıkladığında;
- müşteri kendi şirketini Machineryline sitesine kaydederken sizin ortak numaranızı girerse;
- müşteri, hizmetin etkinleştirilmesi esnasında Machineryline yöneticisine sizin ortak numaranızı verirse (bir konuşmada veya yazışmada);
Halihazırda Machineryline müşterisi olan kullanıcılar ile bir ortak arasında bağlantı oluşturulamaz.
Müşteri, sizin ortak numaranızı veya bir referans bağlantısını kullanarak hizmeti etkinleştirdiğinde şirketin tüm hizmetlerinde %10 ek indirim alır.
Çekilen müşterilerle ilgili istatistikleri nerede görebilirim?
Ortak hesabınız, bağlantınıza tüm özgün tıklamaların, çekilen müşteri sayısının ve her müşteri için ödemelerin takibini yapabileceğiniz "İstatistikler" sekmesini içerir.
Bir ortak olabilmek için kendi web siteme sahip olmam mı gerekiyor?
Ortak programına herkes katılabilir. Kendi web sitenize sahip olmanız gerekli değildir.
Başka sorunuz var mı? Bize yazın
Bizimle birlikte kazanmaya hazır mısınız?
Ortak olun