Wacker Neuson ET20
874.800 TL
Mini ekskavatör
2025
1.016 m/s
İsveç, Karlstad
Wacker Neuson ET20
Özellikler
Belgeler
1
Fiyat istatistikleri
En önde gelen satıcılar
İlanlar
7
Wacker Neuson ET20
7 ilan
Wacker Neuson ET20 modelinin başlıca özellikleri:
Machineryline adresindeki ilan veritabanına dayalı olarak toplanan veriler
Motor gücü
19 bg
-
55 bg
Yakıt
Özellikler
Teknik özellikler, satıcıların web sitesindeki ilanlarında sağladıkları bilgilere dayanmaktadır. Aynı modele ait farklı ilanlarda bu teknik özellikler değişiklik gösterebileceğinden, bu özellikleri aralıklar veya sürümler halinde göstermekteyiz. Belirli bir ürünün teknik özelliklerini mutlaka satıcıdan teyit ediniz.
Açıklama
Net ağırlık
1.600 kg
-
6.954 kg
Brüt ağırlık
1.700 kg
-
2.001 kg
Motor
Yakıt
Motor gücü
19 bg
-
49 bg
Akslar
Aks sayısı
2
Palet genişliği
990 mm
-
1.750 mm
İlave seçenekler
Kliması
68%
Kategoriye göre Wacker Neuson ET20 ilanları
Fiyat istatistikleri
Göster
Enkucultmek
En önde gelen satıcılar
Bütün Wacker Neuson satıcıları
Baumaschinen Puntigam GmbH
395 teklif
Avusturya, Steiermark, Deutsch Goritz, Salsach 28
Klaravik Sweden
2873 teklif
İsveç, Varmland, Karlstad, Tynäsgatan 10
Titan Machinery România SRL
59 teklif
Romanya, Ilfov ili, București, Aleea Ștefania Nr. 2, Clădirea E - Hala E Sat Dragomirești -Deal, comuna Dragomirești - Vale
Var d.o.o.
42 teklif
Hırvatistan, Sesvete, Zagreb, Ivana Keleka 18a
WDM ADRIA D.O.O.
10 teklif
Slovenya
Bütün Wacker Neuson satıcıları
803 şirket →
Wacker Neuson ET20 markalı araçlar için en yeni satış ilanları
Wacker Neuson ET20 ekskavatörler
Wacker Neuson ET20
874.800 TL
Mini ekskavatör
2025
1.016 m/s
İsveç, Karlstad
Wacker Neuson ET 20
talep üzerine fiyat
Mini ekskavatör
2026
10 m/s
Avusturya, Deutsch Goritz
Wacker Neuson ET20VDS
828.500 TL
Mini ekskavatör
2016
3.510 m/s
Hollanda, Winterswijk
Wacker Neuson ET20
1.779.000 TL
Mini ekskavatör
2023
26 m/s
Slovenya
Bütün Wacker Neuson ET20 ekskavatörler
6 ilan →