Hitachi ZX210LC-6 Paletli Ekskavatör

Hitachi ZX210LC-6
2.449.000 TL
Satıcıyla iletişime geç
Beni geri ara
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör - Machineryline
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör | Görüntü 1 - Machineryline
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör | Görüntü 2 - Machineryline
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör | Görüntü 3 - Machineryline
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör | Görüntü 4 - Machineryline
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör | Görüntü 5 - Machineryline
Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör | Görüntü 6 - Machineryline
İlanla ilgileniyor musunuz?
Ek fotoğraflar isteyin
1/6
2.449.000 TL
€43.800
Fiyat değiştiğinde beni bilgilendir
Marka: Hitachi
Model: ZX210LC-6
Üretim tarihi: 2019
Çalışma süresi: 8.442 m/s
Net ağırlık: 23.000 kg
Brüt ağırlık: 23.000 kg
Bulunduğu yer: Almanya Schönefeld6995 km to "United States/Columbus"
Satıcı stok no: 41073
İlan tarihi: 26 Ağu 2026
Durum
Durum: 2.el
Daha fazla bilgi
Renk: turuncu
Ek hizmetler

Daha fazla bilgi — Hitachi ZX210LC-6 paletli ekskavatör

İngilizce
2019 | Hitachi ZX210LC-6 | Used Tracked Excavator | 8442 hours

❓Want the expert inspection report with 62 checked points, 144 extra photos and a full video? Contact us!

?Why buy from us?
✔ Fully inspected machines
✔ Delivered to your jobsite - ?estimate shipping with our calculator!
✔ Money-Back Guaranteed
✔ Safe payment methods with possibility to pay at delivery
✔ Market data based pricing

?Location: Germany

Order your machine on the Equippo Marketplace
Ek bilgi isteyin
Önemli
Açıklama satıcı tarafından sağlanmıştır. Lütfen tüm ayrıntıları doğrudan satıcıyla teyit ediniz.
Satın alma ipuçları
Güvenlik ipuçları
Satıcının Doğrulanması

Düşük fiyattan ekipman satın almaya karar verirseniz gerçek satıcı ile iletişime geçtiğinizden emin olun. Ekipmanın sahibi hakkında bulabildiğiniz kadar çok bilgi edinmeye çalışın. Hile yapmanın bir yolu da kendinizi gerçek bir şirket olarak göstermektir. Şüpheye düşmeniz halinde, geribildirim formu üzerinden ek kontrol yapmamız için bizi bilgilendirin.

Fiyat Kontrolü

Bir satın alma yapmaya karar vermeden önce seçtiğiniz ekipmanın ortalama fiyatını anlamak için çeşitli satış tekliflerini dikkatli bir şekilde inceleyin. Beğendiğiniz teklifin fiyatı benzerlerinden çok daha düşükse biraz düşünün. Önemli bir fiyat farkı gizlenen kusurların veya satıcının dolandırıcılık yapma çabasının bir göstergesi olabilir.

Benzer ekipman için ortalama fiyattan çok farklı fiyattaki bir ürünü satın almayın.

Şüpheli güvencelere ve ön ödemeli ürünlere onay vermeyin. Şüpheye düşmeniz halinde, ayrıntıları netleştirmekten çekinmeyin, ilave fotoğraflar ve ekipmanın belgelerini isteyin, belgelerin orijinalliğini kontrol edin, soru sorun.

Şüpheli ön ödeme

En yaygın dolandırıcılık biçimi. Hileci satıcılar bir ekipmanı satın alma hakkınızı “ayırtmak” için belirli bir miktar peşin ödeme talep edebilir. Böylelikle dolandırıcılar yüksek miktarda para toplayıp ortadan kaybolabilirler, bir daha iletişime geçemezsiniz.

Bu dolandırıcılığın çeşitleri aşağıdakileri içerebilir:
  • Ön ödemenin karta transferi
  • İletişim sırasında satıcı şüphe uyandırıyorsa para transferi işlemini doğrulayan belgeler olmadan peşin ödeme yapmayın.
  • “Emanetçi” hesabına transfer
  • Bu tür bir istek sizi harekete geçirmelidir, büyük ihtimalle bir dolandırıcı ile iletişim kuruyorsunuz.
  • Benzer isimdeki bir şirket hesabına transfer
  • Dikkatli olun, dolandırıcılar, adda küçük değişiklikler yaparak kendilerini iyi bilinen şirketler gibi göstermeye çalışabilir. Şirket adı şüpheliyse para transferi yapmayın.
  • Gerçek bir şirketin faturasına kendi bilgilerini yerleştirme
  • Bir transfer gerçekleştirmeden önce, belirtilen detayların doğru olduğundan ve belirtilen şirketle ilişkili olduğundan emin olun.
Bir dolandırıcılık mı buldunuz?
Bizi bilgilendirin
Güvenlik ipuçları
Benzer ilanlar
8.889.000 TL €159.000
Paletli ekskavatör
2022
4.456 m/s
Almanya, Schönefeld
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.259.000 TL €40.400
Paletli ekskavatör
2014
13.287 m/s
Almanya, Schönefeld
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.464.000 TL €44.080
Paletli ekskavatör
2014
5.029 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
Makine veya araç mı satıyorsunuz?
Bunu bizimle yapabilirsiniz!
6.485.000 TL €116.000
Paletli ekskavatör
2023
4.531 m/s
Almanya, Schönefeld
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.460.000 TL €44.000
Paletli ekskavatör
2019
3.163 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
6.485.000 TL €116.000
Paletli ekskavatör
2023
3.888 m/s
Almanya, Schönefeld
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
8.330.000 TL €149.000
Paletli ekskavatör
2023
3.422 m/s
Almanya, Schönefeld
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.594.000 TL €46.400
Paletli ekskavatör
2014
4.406 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
43.550.000 TL €779.000
Paletli ekskavatör
2024
2.255 m/s
Almanya, Schönefeld
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
3.327.000 TL €59.500
Paletli ekskavatör
2020
6.244 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.460.000 TL €44.000
Paletli ekskavatör
2015
9.583 m/s
İsviçre, Zug
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
3.690.000 TL €66.000
Paletli ekskavatör
2008
10.526 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.613.000 TL €46.740
Paletli ekskavatör
2015
8.676 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
2.711.000 TL €48.500
Paletli ekskavatör
2017
8.267 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
6.709.000 TL €120.000
Paletli ekskavatör
2021
2.348 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
7.827.000 TL €140.000
Paletli ekskavatör
2023
1.773 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
1.487.000 TL €26.600
Paletli ekskavatör
2005
6.136 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç
1.845.000 TL €33.000
Paletli ekskavatör
2011
15.718 m/s
Fransa, Paris
EQUIPPO AG
Satıcıyla iletişime geç